Hakkımızda

Hakkımızda

Dzk Yapı Kurumsal

Dzk Yapı İnşaat Taah. Hafriyat Prefabrik Sosyal Hizmetler Otomotiv San.Tic. Ltd. Şti.

İnşaat dünyası her geçen gün yeni modern geleceğe dönük projeleri ortaya koyuyor. Ortaya konulan bu projeler hayatımızı ve alışkanlıklarımızı değiştirebiliyor. Hepimiz istiyoruz daha modern daha çağdaş yaşam alanlarında hayatlarımızı idame ettirelim. Rahatlık ve konfor herkesin temel haklarından biridir. Çalıştığımız iş yerlerinden tutunda kendimi en mutlu hissettiğimizi evimize kadar her alanımızın ferah olmasını arzu ediyouz.

Dlk Yapı, insanoğlunun bu talepleri doğrultusunda projeleri gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir inşaat ve alt yapı hizmetleri firmasıdır. 12 yıllık tecrübemizle temelden çatıya kadar pek çok inşaat porjelerinde yer aldık ve almaya devam ediyoruz.

Pek çok ailenin mutlu yuvalarına kavuşmasında üzerimize düşen görevi başarıyla yerine getirdik. İnsanımızın daha modern daha ferah ortamlarda hayatlarını idame ettirmesi, yüksek standartlarda yaşamaları için elimizden gelen bütün çabayı gösterdik.

DZK YAPI olarak pek çok fabrikanın temelinden başlayıp bitimine kadar tamamlanmasında profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile yer aldık. Bu gün DZK Yapı, tecrübelerinden aldığı güç ile çalışmalarını Türkiye'nin her bölgesinde sürdürmeye devam etmektedir.